• +90 262 643 33 36
 • info@sahinay.com
 • Kalıp üretim süreçlerimiz ana hatları ile; tasarım,prototip, işleme, montaj ve deneme baskıları aşamalarından oluşmaktadır.

  Tasarım, kalıplandırma ve parçaların üretimine kadar olan süreçleri proje halinde tek merkezden çözümlemekteyiz. Kalıp tasarım  verileri kendi bünyemizde müşterimiz ile senkron halde gerçekleştirilmektedir.

  Kalıplama aşaması, ürün ile parçaların özelliklerini ve müşterinin taleplerini tam olarak karşılayacak ölçülerde gerçekleştirilir.

  Parça üretimi aşaması ise ürün için belirlenen standart koşullarını sağlayabilecek ve zamanında teslim edilecek bir planlama ile yürütülür.

  Müşteri onayı sonrasında hazır edilen tasarım ve çizim verileri, CNC yüzey işlemleri tanımlanmak üzere CAM programları sonrası üretime uygun hale getirilir.

  Tasarım ve çizim işlemlerinin sonucunda elde edilen verilerle başlayan üretim süreci deneyimli operatörlerimizin kontrolünde, CNC, tornalama, frezeleme ve taşlama ile  kalıbın yüzey işlemleri tamamlanır.

  Yüzey işlemleri tamamlanan parçalar endüstriyel tecrübeye sahip teknik ekibimiz tarafından kontrol edilerek montaj edilir ve kalıp, denenmek üzere pres bölümümüze sevk edilir.

  Üretimi yapılan kalıp müşteri memnuniyetini sağlayacak kriterlerde çalışması ve istenilen sonucun alınmasıyla birlikte teslime hazır edilir veya parça üretimi talep edilmesi halinde pres bölümümüze sevk edilir.